40-lecie KTG Karpaty

16 stycznia 2016

40 lat to nie mało w dziejach takiej społeczności, jaką jest nasz Klub. Klub przetrwał ten okres w dobrej kondycji i dziś ma się dobrze. Nawet może lepiej niż wówczas, kiedy powstawał. Możemy się spytać: dlaczego? Połączyły nas w Klubie góry, nasz stosunek gór, które kochamy i w których się tak dobrze czujemy. I to właśnie Klub organizuje nam górskie wyprawy, co pozwala nam góry oglądać i o nich słuchać też tu, w Toruniu. Wznoszę, więc toast za dalsze pomyślne dla Klubu lata – niech dalej kwitnie i nas łączy, jak to czynił dotychczas. Vivat Karpaty!
Trudno dodać coś jeszcze do słów toastu wzniesionego przez Kolegę Andrzeja Tomczaka. Chyba tylko wspomnieć i uczcić minutą ciszy Tych już z nami nie obecnych.
Szczególnie zasłużeni dla Klubu zostali wyróżnieni dyplomami.

Dziękujemy zaproszonym gościom za przekazane klubowi serdeczne pozdrowienia i życzenia.
I tak: od wiceprezesa naszego macierzystego Oddziału Uniwersyteckiego Kolegi Wiesia Radomskiego, przedstawicielki bratniego klubu Ceper Koleżanki Hani Balcerowicz, byłego prezesa klubu Kolegi Andrzeja Zielińskiego, Koleżanki Grażynki Fijołek oraz mailowo od Kolegi Zbyszka Leszczyńskiego, prezesa koła kajakowego „Tu kaj-kraj”.  Dziękujemy Panu Lechowi Kazimierzowi Karczewskiemu za projekt dyplomów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *